Kategorie więcej
Producenci
Cennik

HTML   CSV

Aktualności
25-09-2013
Urodziny, imieniny, gwiazdka czy inne okoliczności do wręczania bliskim prezentów mogą przysporzyć nam wielu stresów. Czemu tak się dzieje, że chwile dla jednych szczęśliwe i radosne, dla drugich ...
Info

rankingSklepy internetowe - Ranking!


rankingNajlepsze produkty - Ranking!


cenyDołącz do nas i reklamuj produkty!


sklepNie masz sklepu, załóż go w 2 minuty i testuj za darmo!

Zobacz również
Czy żele pod prysznic to dobry prezent?

Urodziny, imieniny, gwiazdka czy inne okoliczności do wręczania bliskim prezentów mogą przysporzyć nam wielu stresów. Czemu tak się dzieje, że chwile dla jednych szczęśliwe i radosne, dla drugich są momentem wywołującym stres? Oczywiście wszystkiemu winne są prezenty. Stres wywoływany jest przez to, że chcielibyśmy obdarować kogoś czymś, a nie bardzo wiemy czym. Czy wystarczy jakiś kosmetyki, żele pod prysznic, czy może jakiś inny gadżet? Co kupić, albo jak robić zakupy na prezenty by się nie stresować?

 
Wśród rzeczy najchętniej kupowanych na prezenty są kosmetyki. To nie dziwi, bo przecież kosmetyków jest wiele rodzajów i każdy jakiegoś używa, więc pozostaje tylko wybrać jakiś zapach. Perfumy, szampony czy żele pod prysznic stanowią dobre przykłady propozycji na prezenty. Jeżeli nie znamy ulubionych zapachów, nie musimy kupować perfum czy dezodorantów, przecież są inne kosmetyki w których zapach nie stanowi już tak charakterystycznego elementu. 

Szampony, balsamy, kremy czy żele pod prysznic mają zazwyczaj uniwersalne odświeżające zapachy z podziałem tylko na męskie lub damskie. Chcąc kupić taki prezent, to wystarczy u jubilata zajrzeć do łazienki i sprawdzić jakiego rodzaju żelu do kąpieli czy balsamu lub kremu używa. Jakiej firmy kosmetyki preferuje, może używa czegoś co akurat jest w nowszej, lepszej wersji, lub ulepszone. Warto zrobić taki zwiad lub wywiad.

Czytaj wszystkie